e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Шабанско катче

  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72361
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Шабанско катче Empty Шабанско катче

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:10 am

  За сите љубители на Синан, Цеца и компанија. Дискутирајте за нивните нови албуми, проекти, награди и останато.
  Се надевам темава не пречи на администраторот и модераторите како и на членовите, и дека оваа музика нема да биде плукана. Сепак сите имаме различен вкус.
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 67310
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 4:12 am  pozz
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67335
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:14 am

  Најдобра тема EVER!

  Синан ми е идол и омилен пеач: Едноставно цар е човекот, каков само глас има па ти е магично.

  И не знам кој можи да плука по оваа прекрасна музика а да ги слуша овие менталцине и рокерине со косиштана немијани кај што црекаат.
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 67310
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 4:15 am

  maelovedeki напиша:Најдобра тема EVER!

  Синан ми е идол и омилен пеач: Едноставно цар е човекот, каков само глас има па ти е магично.

  И не знам кој можи да плука по оваа прекрасна музика а да ги слуша овие менталцине и рокерине со косиштана немијани кај што црекаат.
  +323
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72361
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:19 am

  maelovedeki напиша:Најдобра тема EVER!

  Синан ми е идол и омилен пеач: Едноставно цар е човекот, каков само глас има па ти е магично.

  И не знам кој можи да плука по оваа прекрасна музика а да ги слуша овие менталцине и рокерине со косиштана немијани кај што црекаат.

  Да си ми жив братче!
  Се знае на што се кршат чаши и на што може да се опиеш како човек-говедо!

  Поздрави со хитов.

  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 67310
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 4:20 am

  Џубре напиша:
  maelovedeki напиша:Најдобра тема EVER!

  Синан ми е идол и омилен пеач: Едноставно цар е човекот, каков само глас има па ти е магично.

  И не знам кој можи да плука по оваа прекрасна музика а да ги слуша овие менталцине и рокерине со косиштана немијани кај што црекаат.

  Да си ми жив братче!
  Се знае на што се кршат чаши и на што може да се опиеш како човек-говедо!

  Поздрави со хитов.


  Odliчна мелодија.

  Позз
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67335
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:23 am

  Џубре напиша:
  maelovedeki напиша:Најдобра тема EVER!

  Синан ми е идол и омилен пеач: Едноставно цар е човекот, каков само глас има па ти е магично.

  И не знам кој можи да плука по оваа прекрасна музика а да ги слуша овие менталцине и рокерине со косиштана немијани кај што црекаат.

  Да си ми жив братче!
  Се знае на што се кршат чаши и на што може да се опиеш како човек-говедо!

  Поздрави со хитов.


  Сестра сум. Smile

  Закон е Синан, му нема рамен.
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72361
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:24 am

  maelovedeki напиша:
  Џубре напиша:
  maelovedeki напиша:Најдобра тема EVER!

  Синан ми е идол и омилен пеач: Едноставно цар е човекот, каков само глас има па ти е магично.

  И не знам кој можи да плука по оваа прекрасна музика а да ги слуша овие менталцине и рокерине со косиштана немијани кај што црекаат.

  Да си ми жив братче!
  Се знае на што се кршат чаши и на што може да се опиеш како човек-говедо!

  Поздрави со хитов.


  Сестра сум. Smile

  Закон е Синан, му нема рамен.

  Извини лепојце хехехеххе.
  Убо вака шо вие младиве слушате права музика. Ретки се деца ко вас.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:29 am

  Ej ме отепавте од смеа.хахаха
  Иначе не ја бришам,бидејќи секој си има различен вкус.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551667
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 12:53 pm

  lol!

  Sponsored content

  Шабанско катче Empty Re: Шабанско катче

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Чет Jул 02, 2020 11:02 am