e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Рок Катче!

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Рок Катче! Empty Рок Катче!

  Пишување  Мистериозен on Саб Мар 12, 2011 6:05 pm

  Еве јас сум голем обожавател на рок и метал Smile
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  whomi on Пон Мар 14, 2011 5:14 pm

  Јас слушам рок, метал, панк, џез, блуз, класика, олдскул поп, гранџ и опера geek
  avatar
  HOK
  Член
  Член

  Број на мислења : 14
  Поени : 67414
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 23
  Местолокација : Skopje , Macedonia (Doma)

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  HOK on Чет Апр 14, 2011 7:41 pm

  Јас слусам рап и класика.
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67458
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  Tawe on Пет Апр 15, 2011 12:09 am

  Најмногу слушам рок, а се случува и хаус да си пуштам Smile
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67456
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  zmejot on Пет Апр 15, 2011 5:13 pm

  секаков вид на музика слушам не бирам секој добар звук се познава Smile
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 8:35 pm

  ХИП-ХОП Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 8:37 pm

  Отвори си Хип Хоп катче.Иначе види ПП.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67395
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:17 am

  Не ги слушам рокериве т.е. наркоманиве
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72421
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:22 am

  Имат по некое добро песниче ама ретко, оние металчишчана само се тресет ко улај.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:38 am

  Не сме наркомани. xD
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  Мистериозен on Сре Апр 27, 2011 10:28 pm

  BUMP!!Ве снема бе Smile

  Sponsored content

  Рок Катче! Empty Re: Рок Катче!

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 8:49 pm