e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Хип-Хоп Катче

  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147550967
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Хип-Хоп Катче Empty Хип-Хоп Катче

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 8:51 pm

  Епа сите што слушате Хип-Хоп тука можете да постирате песни и мислења во врска со хип-хопот Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Хип-Хоп Катче Empty Re: Хип-Хоп Катче

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 8:52 pm

  САМО РОК И МЕТАЛ И ПАНК! xD
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551667
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Хип-Хоп Катче Empty Re: Хип-Хоп Катче

  Пишување  whomi on Пет Апр 15, 2011 9:59 pm

  Не е убаво да се дискриминираат жанровите но искрено тој жанр не ми се допаѓа, пред 2 години го слушав но потоа сватив дека има и други жанрови. Марио, еве ти неколку линкови чисто да слушнеш што јас слушам
  https://www.youtube.com/watch?v=6P--1elQwRE
  https://www.youtube.com/watch?v=9BMwcO6_hyA
  https://www.youtube.com/watch?v=MwB1C_rQX0o
  https://www.youtube.com/watch?v=hTWKbfoikeg
  https://www.youtube.com/watch?v=oobDQ0vdm8M
  Не објавувам повеќе линкови бидејќи сепак ова е хип-хоп катче Smile
  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 67310
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 39
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Хип-Хоп Катче Empty Re: Хип-Хоп Катче

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 4:08 am

  What's up nigga
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67335
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Хип-Хоп Катче Empty Re: Хип-Хоп Катче

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:17 am

  Tical напиша:What's up nigga

  affraid

  Sponsored content

  Хип-Хоп Катче Empty Re: Хип-Хоп Катче

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Чет Jул 02, 2020 10:21 am