e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

ИТ Дискусија

   
ФорумТемиМислења
Нема нови мислења

е-Дискусии

Интернет Дискусии за geeks

Модератор: zmejot

317Замунда акаунт...
Сре Апр 20, 2011 6:29 pm
zmejot Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Софтвер

Лесен е.И ако не беше ќе немаше да ти работи компјутерот и ќе немаше оваа да го читаш.

Модератор: zmejot

215Кој web-browser ...
Чет Апр 28, 2011 9:15 pm
Мистериозен Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Хардвер

Тешко нешто.Брус Вилис кога оди во компјутерска продавница вика:Дај Хард!

Модератор: zmejot

00
Нема нови мислења

Игри

PACMAN,SUPER MARIO,MAME32,GTA SA,WOW,COD

310DreamWorld SAMP ...
Пон Мај 02, 2011 11:00 pm
whomi Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Мобилки

такозвани телефони. :D

Модератор: zmejot

19Каков мобилен им...
Пет Апр 15, 2011 5:22 pm
zmejot Видете го последното мислење
Нема нови мислења

Акаунти

Акаунти од сите страни за беспари.

00  • Нови мислења Нови мислења
  • Нема нови мислења Нема нови мислења
  • Форумот е заклучен Форумот е заклучен
Сега е точно Чет Jул 02, 2020 12:00 pm