e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Каков мобилен имате?

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Каков мобилен имате? Empty Каков мобилен имате?

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:52 pm

  ГЛУП.Поточно Т-Мобиле Веири Тач.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  whomi on Пон Мар 14, 2011 2:24 pm

  Нокиа 5800 експрес мјузик
  avatar
  HOK
  Член
  Член

  Број на мислења : 14
  Поени : 67414
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 23
  Местолокација : Skopje , Macedonia (Doma)

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  HOK on Чет Апр 14, 2011 7:33 pm

  Sony Ericsson K770i
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67458
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  Tawe on Пет Апр 15, 2011 12:00 am

  Имам Samsung Wave S533 и Nokia E75
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 2:28 pm

  Т-Мобиле Веири Тач.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:47 pm

  Како мојот.А добар ли е?
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 2:49 pm

  Пааа добар е служи го иам 1 година а за понатака ќе видиме Smile уште да имаше WI-FI
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:55 pm

  Изгледа у понеделник јас ќе зимам Alcatel OT-807
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67456
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  zmejot on Пет Апр 15, 2011 5:22 pm

  Sony Ericsson W302

  Sponsored content

  Каков мобилен имате? Empty Re: Каков мобилен имате?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 10:30 pm