e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  SOTW #2 Пријавување

  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  SOTW #2 Пријавување Empty SOTW #2 Пријавување

  Пишување  whomi on Саб Мај 07, 2011 6:47 pm

  Тема: Музички инструмент

  Пријавување до Петок 13.05.2011

  Дискусии околу натпреварот -------->https://emeteor.macedonianforum.net/t127-topic

  Правила за учество --------------------->https://emeteor.macedonianforum.net/t109-topic


  _________________
  SOTW #2 Пријавување Emeteor

   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 9:24 pm