e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Дибекот!

  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67395
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Дибекот! Empty Дибекот!

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 3:47 am

  Абе дибек еден, оди спијај не да замараш по форумо е*ати семката ...
  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 67370
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 39
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 3:48 am

  абе деки, мае или лове кој и да си олади малце, немој ти многу на дибекот, да не дојдам со попај па да те стопам, разбра
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 67370
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 3:49 am

  Биди малце по пристоен, однесувај се како што доликува на еден форумџија на е-метеор.
  Немора да го напаѓаш моето мислење Mad
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72421
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:04 am

  Ама па претеруваш бре дибеку!
  На се наоѓаш мана ебате.
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 67370
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 4:06 am

  Zabeлешка давам. Basketball
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67395
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:59 pm

  whomi напиша:Ве молам, ова е форум за дружба а не за навреди Smile

  Па шо сте го отвориле овај дел ?
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 5:00 pm

  За да се тепате.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 8:49 pm

  Да отвориме тема за улични тепачки, па да се претепате Very Happy lol!
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  МариоМК on Чет Апр 21, 2011 3:52 pm

  интересна идеја може
  avatar
  HOK
  Член
  Член

  Број на мислења : 14
  Поени : 67414
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 23
  Местолокација : Skopje , Macedonia (Doma)

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  HOK on Вто Апр 26, 2011 9:01 pm

  Да го censored у малата censored на мајка му мрсна небричена censored смрди на расипама censored од времето на Тито да му censored се по список !!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
  avatar
  vazna.exe
  Член
  Член

  Број на мислења : 8
  Поени : 67592
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-05

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  vazna.exe on Пет Апр 29, 2011 4:10 pm

  Стварно дибекот на се наоѓа маана -.-

  Sponsored content

  Дибекот! Empty Re: Дибекот!

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 10:28 pm