e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Поздрав!

  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Поздрав! Empty Поздрав!

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 3:42 am

  Здраво јас сум Маја од Прилеп и мило ми е што се регистрирав на форумов, изгледа интересно.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Поздрав! Empty Re: Поздрав!

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:11 am

  Добредојде и се надевам дека ќе се дружиме. Smile
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Поздрав! Empty Re: Поздрав!

  Пишување  МариоМК on Саб Апр 16, 2011 9:53 am

  Добредојде
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Поздрав! Empty Re: Поздрав!

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 4:09 pm

  Добредојдовте
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67518
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Поздрав! Empty Re: Поздрав!

  Пишување  Tawe on Саб Апр 16, 2011 9:49 pm

  Добредојде Smile
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72481
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Поздрав! Empty Re: Поздрав!

  Пишување  Џубре on Нед Апр 17, 2011 1:34 am

  Добре дошла Мајче.
  Море машала, не сме биле сите пендраци овде Very Happy

  Sponsored content

  Поздрав! Empty Re: Поздрав!

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 10:34 am