e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Здраво...

  Joco Ilievski
  Joco Ilievski
  Член
  Член

  Број на мислења : 5
  Поени : 68127
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-03-12
  Возраст : 23
  Местолокација : Тетово,Јегуновце

  Здраво...        Empty Здраво...

  Пишување  Joco Ilievski on Саб Мар 12, 2011 6:30 pm

  Здраво!
  Јас сум Јовица Илиевски од Тетово,с.Јегуновце,имам 14 години.
  Се надевам дека ќе имате убав престој на овој форум Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Здраво...        Empty Re: Здраво...

  Пишување  Мистериозен on Саб Мар 12, 2011 6:34 pm

  Добредојде Smile
  Joco Ilievski
  Joco Ilievski
  Член
  Член

  Број на мислења : 5
  Поени : 68127
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-03-12
  Возраст : 23
  Местолокација : Тетово,Јегуновце

  Здраво...        Empty Re: Здраво...

  Пишување  Joco Ilievski on Саб Мар 12, 2011 6:43 pm

  Добро те најдов Smile Smile
  avatar
  TnT
  Член
  Член

  Број на мислења : 7
  Поени : 2147551787
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Здраво...        Empty Re: Здраво...

  Пишување  TnT on Саб Мар 12, 2011 8:05 pm

  Добредојде

  Sponsored content

  Здраво...        Empty Re: Здраво...

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 8:40 am