e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Hellooooo :)

  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67518
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Hellooooo :) Empty Hellooooo :)

  Пишување  Tawe on Пет Апр 15, 2011 12:07 am

  Здраво !!! Јас сум Тале од Велес. Имам 17 години и главна окупација ми се компјутерите. Поздрав Very Happy
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Hellooooo :) Empty Re: Hellooooo :)

  Пишување  whomi on Пет Апр 15, 2011 1:42 pm

  Добредојде и пријатна дружба Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Hellooooo :) Empty Re: Hellooooo :)

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:07 pm

  Добредојде Smile

  Sponsored content

  Hellooooo :) Empty Re: Hellooooo :)

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 10:32 am