e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Целосно променет

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Целосно променет Empty Целосно променет

  Пишување  Мистериозен on Сре Мар 30, 2011 6:41 pm

  Конечно дојде време и ние малко да се подновиме.Како што можете да видите,имаме нови икони,нов скин.Но,тоа не е се,очекувајте уште изненадувања.

   Сега е точно Чет Jул 02, 2020 11:59 am