e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Дали имате Хоби?

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали имате Хоби? Empty Дали имате Хоби?

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:47 pm

  Јас немам.Обврски ми се свирењето и седењето на компјутер.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  whomi on Пон Мар 14, 2011 2:24 pm

  Јас имам, собирање на свадбени бомбони lol!
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 2:41 pm

  Че напиша:Јас немам.Обврски ми се свирењето и седењето на компјутер.
  На што свириш xD Јас свирење на гитар4е и компјутер Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:51 pm

  Гитара и јас и whoim Smile
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 2:52 pm

  ххх јас денес сум на Гратски напревар од школо оркестар во Љубен ЛапеSmile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:53 pm

  Со среќа Smile
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67456
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  zmejot on Пет Апр 15, 2011 5:29 pm

  Имам си ја хоби на компјутер малку подалеку што сум отидел до масата и пак на него...


  да се вратам на темава баскет играње преку 2-3 дена нон стоп трчање секој ден и уште некој ситни работи но некогаш се погодува да поминам цел ден на компјутер од пуста досада Very Happy
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72421
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 5:16 am

  како мал салфетки собирав хехехехее, женско хоби ама дете, шо ке прајш
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 4:17 pm

  Хахахаха, и јас собирав кога бев мал, имав едни убави па кога се меневме 2 за 1 зeмав Very Happy lol!

  Sponsored content

  Дали имате Хоби? Empty Re: Дали имате Хоби?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 10:41 pm