e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Се бараат новинари

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бараат новинари Empty Се бараат новинари

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 29, 2011 2:28 pm

  Едниствен услов е да имат 10+ мислења.
  Новинарите ќе имаат задача да прават интервјуа со членовите од форумот.Тие можат да изберат со кого да прават интервју,само треба да им пишат ПП.
  Може да правите интервју со секој член.За новинари можат да се пријавува било кој. (администатор,супер модератор,модератор,вип,член)
  Пријавувајте се овде.

   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 10:32 pm