e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Share
  avatar
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 55518
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 24
  Местолокација : Лас Велес

  53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Пишување  Tawe on Чет Апр 21, 2011 11:50 pm

  Во својата изведба која била компилација на повеќе песни, 53 годишниот телекомуникациски инжењер Стивен Хал, успеал до солзи да ги насмее жирито и публиката. на аудицијата на Britain's Got Talent. Исклучително забавниот Стивен поминал во наредниот круг, а бил пофален дека е "брилијантен" и дека е "роден да танцува".

  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147539087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: 53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 22, 2011 8:59 am

  хахахха закон чоек лел lol!

  Стефан
  Член
  Член

  Број на мислења : 18
  Поени : 55440
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: 53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Пишување  Стефан on Пет Апр 22, 2011 9:21 am

  хах да го иам глеано Smile
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147539787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: 53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Пишување  whomi on Саб Апр 30, 2011 10:32 pm

  Јако јако
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147539787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: 53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Пишување  Мистериозен on Нед Мај 01, 2011 7:17 am

  C O O L Smile

  Sponsored content

  Re: 53 годишен Британец до солзи ги насмеал жирито и публиката

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пет Ное 16, 2018 7:58 am