e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  предлогчич

  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 63561
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  предлогчич Empty предлогчич

  Пишување  Џубре on Пон Апр 18, 2011 1:12 am

  Не е предлог еми не знам како да го наречам, поплака.
  Админот ми ја ставл темата за вицеви во депонија а можел да ја спои со другата веќе постоечка тема.
  Вака форум не се одржува.
  И може ова да се преименува во "Предлози и поплаки" или да се отвори нов подфорум "Пофалби и поплаки".
  Исто и бојата на мртвиот, бивш администратор и бојата на активниот да се различни оти вака е глупо.
  Благодара

  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 58535
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  предлогчич Empty Re: предлогчич

  Пишување  maelovedeki on Пон Апр 18, 2011 1:52 pm

  И јас имам поплака. Админот си бриши теми како сака, многу фак мен се прај.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542867
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  предлогчич Empty Re: предлогчич

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 1:53 pm

  Првото е направено.
  Вториот предлог,се размислува за него.
  И тоа ќе се смени.
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 58510
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  предлогчич Empty Re: предлогчич

  Пишување  Дибек#2 on Пон Апр 18, 2011 4:34 pm

  кур ми е двор ми е . flower
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 63561
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  предлогчич Empty Re: предлогчич

  Пишување  Џубре on Пон Апр 18, 2011 6:24 pm

  Леле фала ви многу, че се опрајте на арно. bounce
  Ии да не отварам нова тема, ак можит некој да ми објаснит как се добивет оние поенине. Со мислејна или? Оти видов член со 5 постови а над 700 поени, а јас со над 30 немам ни 100, и зато не ми е јасно. А ногу се радвам на поените Neutral

  Sponsored content

  предлогчич Empty Re: предлогчич

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пет Апр 19, 2019 9:02 pm