e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Љубовни маки и совети

  Share
  avatar
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 61741
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Љубовни маки и совети

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 5:02 am

  По сите форуми го има ова, па и овде на нашиве членови да им се отвори тема каде ке може да си ги искажат љубовните маки, проблеми па може и ке се најде некое решение за истите Smile
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147541047
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Љубовни маки и совети

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 9:38 pm

  Секако дека може, имам моментално такви проблеми но ги решавам Very Happy Ако ми е потребна помош во било што на таа област ќе пишам овде

  vampo
  Член
  Член

  Број на мислења : 1
  Поени : 56421
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-29

  Re: Љубовни маки и совети

  Пишување  vampo on Пет Апр 29, 2011 11:20 pm

  Ајде ќе помогнеме ако има некој проблем

  Sponsored content

  Re: Љубовни маки и совети

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пет Јан 18, 2019 11:42 pm