e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Предлог

  Share
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147541667
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Предлог

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 8:36 pm

  Може да отворите и едан тема за тутотијали за windows linux tutorijali vo ИТ Дискусии Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542367
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Предлог

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 8:37 pm

  Да,добар предлог,ќе го разгледиме.
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147541667
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Предлог

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 9:04 pm

  Уште еден мал предлог можете да направите ранковите да бидат вo боја нешто вака :

  Администратор
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542367
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Предлог

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 9:05 pm

  Добри се боите,засега не ги менуваме.

  Sponsored content

  Re: Предлог

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Мар 25, 2019 10:31 pm