e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Ваша омилена екипа?

  Share
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Ваша омилена екипа?

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:49 pm

  Ливерпул
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147541047
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Манчестер Јунајтед (не гледам фудбал)

  Пишување  whomi on Пон Мар 14, 2011 12:00 am

  Манчестер Јунајтед (не гледам фудбал) lol! lol! lol! lol!
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147540347
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Ваша омилена екипа?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 8:47 pm

  Милан Smile
  avatar
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 61741
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Re: Ваша омилена екипа?

  Пишување  Џубре on Пет Апр 22, 2011 2:20 pm

  ФК Баничани од Горни Полог jocolor

  Sponsored content

  Re: Ваша омилена екипа?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Јан 19, 2019 12:43 am