e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Се бараат новинари

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бараат новинари Empty Се бараат новинари

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 29, 2011 2:28 pm

  Едниствен услов е да имат 10+ мислења.
  Новинарите ќе имаат задача да прават интервјуа со членовите од форумот.Тие можат да изберат со кого да прават интервју,само треба да им пишат ПП.
  Може да правите интервју со секој член.За новинари можат да се пријавува било кој. (администатор,супер модератор,модератор,вип,член)
  Пријавувајте се овде.

   Сега е точно Пон Jул 22, 2019 4:32 pm