e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Поздрав од Стефан

  Share

  Стефан
  Член
  Член

  Број на мислења : 18
  Поени : 56700
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Поздрав од Стефан

  Пишување  Стефан on Пет Апр 22, 2011 9:16 am

  Здраво се викам Стефан од скопје сум овој форум ми го препорача МариоМК и тоа се надевам ќе се дружиме Smile
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147540347
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 22, 2011 9:22 am

  oooo Стефче добродојде опраи пц то а хх Smile имај пријатен престој Smile
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147541047
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  whomi on Пет Апр 22, 2011 8:51 pm

  добредојде Стефам Very Happy
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 22, 2011 9:30 pm

  Добредојде
  avatar
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 56778
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 24
  Местолокација : Лас Велес

  Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  Tawe on Пет Апр 22, 2011 10:20 pm

  Very Happy Добредојде на е-Метеор Very Happy

  Sponsored content

  Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Јан 19, 2019 12:35 am