e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  За мене

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  За мене Empty За мене

  Пишување  Мистериозен on Чет Апр 21, 2011 11:14 pm

  Абе одкога си заминав од администраторската улога нема жив човек на форумот а ни нов член.Што бидна?
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67396
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  За мене Empty Re: За мене

  Пишување  zmejot on Нед Апр 24, 2011 3:01 pm

  Че напиша:Абе одкога си заминав од администраторската улога нема жив човек на форумот а ни нов член.Што бидна?
  ти шо мислеш шо се деси
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  За мене Empty Re: За мене

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 24, 2011 3:41 pm

  Слабо форумот слабо Smile

  Sponsored content

  За мене Empty Re: За мене

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Чет Jул 02, 2020 10:14 am