e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Во брзо време префрлување на vBulletin

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 2:03 pm

  Во брзо време ќе се префрлиме на вБулетин и на нов хост.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  maelovedeki on Пон Апр 18, 2011 2:17 pm

  Јееееј! cheers
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 2:22 pm

  Имам ја скриптата,само треба да преведувам.
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  МариоМК on Пон Апр 18, 2011 3:08 pm

  Супер Smile
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72481
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Џубре on Пон Апр 18, 2011 6:18 pm

  Јухуу, најдобри че сме. Embarassed Laughing
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  whomi on Пон Апр 18, 2011 6:50 pm

  cheers Се разбира дека сме најдобри cheers
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67516
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  zmejot on Пет Апр 22, 2011 8:06 pm

  a лиценциран ви е vBuletin-от или хакнат е ?

  Sponsored content

  Во брзо време префрлување на vBulletin Empty Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 8:44 am