e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Финти за компјутерите во школо

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Финти за компјутерите во школо Empty Финти за компјутерите во школо

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 17, 2011 3:22 pm

  Еве една:
  Влегуваш преку професор во терминал и пишаш eject.
  Реакцијата сами ја видете. Very Happy (ништо страшно)
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Финти за компјутерите во школо Empty Re: Финти за компјутерите во школо

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 8:55 pm

  Баш ќе ја пробам утре afro
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Финти за компјутерите во школо Empty Re: Финти за компјутерите во школо

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 1:49 pm

  И?

  Sponsored content

  Финти за компјутерите во школо Empty Re: Финти за компјутерите во школо

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 8:52 pm