e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Мрсна Храна

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Мрсна Храна Empty Мрсна Храна

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 17, 2011 3:01 pm

  Што мислите вие за мрсната храна?
  Не е здрава,но убава. Very Happy
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Мрсна Храна Empty Re: Мрсна Храна

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 8:50 pm

  Фраза од едно дебело дете во училиште:
  Јас ќе јадам колко можам повеќе до дека да умрам оти ка ќе умрам нема да јадам lol!
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72421
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Мрсна Храна Empty Re: Мрсна Храна

  Пишување  Џубре on Чет Апр 21, 2011 2:43 am

  Морее најуба е.
  Мевце со коnирче ох ох и салатiче со зејтинче. Убајни!
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Мрсна Храна Empty Re: Мрсна Храна

  Пишување  МариоМК on Чет Апр 21, 2011 12:09 pm

  Џубре напиша:Морее најуба е.
  Мевце со коnирче ох ох и салатiче со зејтинче. Убајни!

  Исто и јас мислам Smile
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Мрсна Храна Empty Re: Мрсна Храна

  Пишување  whomi on Чет Апр 21, 2011 7:14 pm

  Eпа тогаш повелете кај мене, јас честам по едно прасе Very Happy

  Sponsored content

  Мрсна Храна Empty Re: Мрсна Храна

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 10:30 pm