e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Нови Копчиња

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Нови Копчиња Empty Нови Копчиња

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 7:57 pm

  Додадени се нови копчиња!
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 8:43 pm

  Воедно и најдобри досега
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67518
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  Tawe on Саб Апр 16, 2011 9:33 pm

  Добри се, но јас мислам дека поубаво ќе биде позадината на копчињата да не биде бела, туку како позадината на форумот т.е некоја сивкаста. Тоа е само мое мислење Very Happy
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 9:51 pm

  Овие се прелазни,само да е на македонски форумот.
  Иначе ќе бидат сменети.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  maelovedeki on Нед Апр 17, 2011 12:08 am

  3/10 за копчињава.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 17, 2011 12:51 pm

  Набрзина ги направив.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  maelovedeki on Нед Апр 17, 2011 8:08 pm

  Че напиша:Набрзина ги направив.

  И тоа треба да е оправдување ? о.О
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72481
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  Џубре on Пон Апр 18, 2011 1:15 am

  maelovedeki напиша:

  И тоа треба да е оправдување ? о.О

  Никако колешке, дај во notepad нови, поубај че напрајме.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 1:40 pm

  Колку да не е на англиски,ги направив.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  maelovedeki on Пон Апр 18, 2011 1:57 pm

  Слабо англискио слабо, поарно колегата нека направи во notepad отколку овие ....

  Sponsored content

  Нови Копчиња Empty Re: Нови Копчиња

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 9:08 am