e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Хокеј :)

  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Хокеј :) Empty Хокеј :)

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 3:15 pm

  Што мислите за тоа што отворија сеа кај Борис и за хокеј ? јас мислам тешко некој да успее тука во Македонија со хокеј Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Хокеј :) Empty Re: Хокеј :)

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 4:55 pm

  Tешко да,бидејќи кај нас не е толку студено за хокеј.А во Борис што го отворија оваа добро. Smile
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72421
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Хокеј :) Empty Re: Хокеј :)

  Пишување  Џубре on Нед Апр 17, 2011 2:02 am

  А зш да не можит? Кај нас езероно да го напрает лизгалиште, сите ке идат Охрид What a Face
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551027
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Хокеј :) Empty Re: Хокеј :)

  Пишување  МариоМК on Чет Апр 21, 2011 3:55 pm

  хах да можеVery Happy

  Sponsored content

  Хокеј :) Empty Re: Хокеј :)

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 9:16 pm