e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Дали верувате во Господ?

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали верувате во Господ? Empty Дали верувате во Господ?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:54 pm

  Да,верувам,но не верувам во бајачки итн. итн.
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67516
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  zmejot on Пет Апр 15, 2011 5:46 pm

  Че напиша:Да,верувам,но не верувам во бајачки итн. итн.
  малку ќе те корегирам и бајачките што ги кажуваш многу пати знаат да помогнат Wink
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 7:58 pm

  Да,бидејќи ти веруваш дека ќе ти помогнат.
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72481
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:44 am

  Ем морат во нешто да се вервит, вервам јас во Господ.
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  МариоМК on Саб Апр 16, 2011 10:30 am

  Јас верувам во Господ
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67516
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  zmejot on Саб Апр 16, 2011 12:29 pm

  Че напиша:Да,бидејќи ти веруваш дека ќе ти помогнат.

  епа можеби ми имат помогнато па затоа ти кажувам Wink

  поточно темата е за господ или гатачки ?
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67516
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  zmejot on Саб Апр 16, 2011 1:33 pm

  zmejot напиша:
  Че напиша:Да,бидејќи ти веруваш дека ќе ти помогнат.

  епа можеби ми имат помогнато па затоа ти кажувам Wink

  поточно темата е за господ или бајачки ?
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 4:18 pm

  Верував ама не верувам повеќе Cool

  Sponsored content

  Дали верувате во Господ? Empty Re: Дали верувате во Господ?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 10:22 am