e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Ваши омилени фрази

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551727
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Ваши омилени фрази Empty Ваши омилени фрази

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:48 pm

  Повеќе верувам на моите очи отколку на моите уши.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551727
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Ваши омилени фрази Empty Re: Ваши омилени фрази

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 8:51 pm

  Повеќе би сакал да сум омразен од тоа што сум отколку да сум сакан од тоа што не сум

   Сега е точно Нед Jул 05, 2020 9:05 pm