e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Дали сте заљубени?

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали сте заљубени? Empty Дали сте заљубени?

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 9:44 pm

  Среќно Неоженет.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551667
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  whomi on Пон Мар 14, 2011 2:22 pm

  Да Very Happy
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67396
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  zmejot on Сре Апр 13, 2011 11:06 pm

  сам цел живот Razz само во последните 3-4 години сум си слободен сега мала пауза Smile
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551667
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  whomi on Чет Апр 14, 2011 9:00 pm

  Убаво е да има некој/а на кој/а можеш да мислиш, некој/а кој/а ќе ти ги исполнува деновите и кој/а што ќе знае да те прави среќен, ајм џст сејен'
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  Мистериозен on Чет Апр 14, 2011 9:10 pm

  A,ти немаш?
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551667
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  whomi on Пет Апр 15, 2011 10:00 pm

  Иам Very Happy
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72361
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 3:55 am

  Многу, иако платонски Sad
  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 67310
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 39
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 4:00 am

  Вдовица, бог да го прости маж ми добар беше добро го снајде, а јас сеуште си го сакам Sad Sad Sad

  Sponsored content

  Дали сте заљубени? Empty Re: Дали сте заљубени?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Чет Jул 02, 2020 11:22 am