e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Се бара Модератор

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Нед Мар 13, 2011 4:46 pm

  Бидејќи нашиот форум има потреба од Модератори,овде можете да се пријавите
  Критериумите се:
  10+ мислења
  50+ поени
  Додатно:

  На кој форум сакаш да си админ?

  На пример

  10+ мислења (исполнувам)
  50+ поени (исполнувам)
  На форумот Хумор
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 9:01 pm

  10+ мислења (исполнувам)
  50+ поени (исполнувам)
  На форумот Туторијали ако се отвори ако не на некој друг каде што ви треба се разбирам од форуми сум правел и ја и така Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 9:02 pm

  Ќе бидеш информиран.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 9:02 pm

  Ќе бидеш информиран.
  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 67430
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 39
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 3:32 am

  Сакам да бидам модератор на било која тема, еве може на варез доколку решите да ставите варез, може да бидам одговорен за тоа, ако не за тоа може и за депонија да ме ставите модератор никогаш не сум бил модератор на форум а сакам .... плссссссссссссс
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 3:34 am

  Tical напиша:Сакам да бидам модератор на било која тема, еве може на варез доколку решите да ставите варез, може да бидам одговорен за тоа, ако не за тоа може и за депонија да ме ставите модератор никогаш не сум бил модератор на форум а сакам .... плссссссссссссс

  Прво види дали го исполниваш условите па пријавувај се. Аман сте.
  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 67430
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 39
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 3:35 am

  Тоа не е проблем, ке ги исполнам, доколку прифатат да бидам мод. ветувам дека ке дадам се од мене форумов да стане успешен
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 3:39 am

  Ај и јас да се пријавам за модератор, по можност да биди на музика оти многу музикален сум.
  Фала.
  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 67430
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 39
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 3:53 am

  maelovedeki напиша:Ај и јас да се пријавам за модератор, по можност да биди на музика оти многу музикален сум.
  Фала.

  Немаш аватар и ник ти за да бидеш, мод на метеор
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 72481
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 5:32 am

  10+ мислења (исполнувам, имам 28)
  Поени имам 41 за жал, но ветувам дека ке бидам активен и ке постигнам колку што е потребно.

  Би сакал да бидам модеатор на Филозофија, Религија или Филм и сл.
  А може и трите хехехехе, шала Razz
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:06 am

  E oвој бран на форумот не го очекував.Ќе бидете информирани.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:32 am

  Тical одбиен си,бидејќи нема доволно мисљења,а и плус неможе да се биди модератор на депонија.
  Избери си друг форум,исполни ги критериумите и повторно се пријави.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:57 pm

  А јас ?
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 4:57 pm

  На кој форум?
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 67455
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 5:00 pm

  Че напиша:На кој форум?

  Пишав погоре, на музика.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 5:02 pm

  Поставена си за тест модератор.

  Sponsored content

  Се бара Модератор Empty Re: Се бара Модератор

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 8:57 am