e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  e-Meteor on-line radio

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  e-Meteor on-line radio Empty e-Meteor on-line radio

  Пишување  Мистериозен on Нед Мај 08, 2011 11:09 pm

  Го направив радиото,утре ќе го пуштам.Ќе бидете известени. Smile
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 67516
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 30
  Местолокација : Штип

  e-Meteor on-line radio Empty Re: e-Meteor on-line radio

  Пишување  zmejot on Вто Мај 10, 2011 8:45 am

  Мистериозен напиша:Го направив радиото,утре ќе го пуштам.Ќе бидете известени. Smile
  Што си поправил на радиото ?

  Ако имаш проблеми известиме на мсн или фб

  поздрав


  _________________
  Born to be Wild & Wilder!!!
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  e-Meteor on-line radio Empty Re: e-Meteor on-line radio

  Пишување  Мистериозен on Вто Мај 10, 2011 4:18 pm

  Ништо,нема слушатели и не пуштам музика..

  Sponsored content

  e-Meteor on-line radio Empty Re: e-Meteor on-line radio

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 9:52 am