e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Продавница

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Продавница Empty Продавница

  Пишување  Мистериозен on Сре Апр 27, 2011 8:57 pm

  Овде можете да ги искористите вашите поени

  -> ВИП Статус 1 година-50,000 Поени
  -> ВИП Статус 1 месец-15,000 Поени
  -> ВИП Статус 1 недела-10,000 Поени
  -> ВИП Статус 1 ден-5,000 Поени
  -> Модератор 1 година-1,000,000 поени
  -> Модератор 1 месец-700,000 поени
  -> Модератор 1 недела-500,000 поени
  -> Модератор 1 ден-100,000 поени
  -> Супер Модератор 1 година-2,000,000 поени
  -> Супер Модератор 1 месец-1,500,000 поени
  -> Супер Модератор 1 недела-1,000,000 поени
  -> Супер Модератор 1 ден-700,000 поени
  -> Промена на име-20,000 Поени

  Трансакција на поени-БЕСПЛАТНО
  Ако сакате нешто да купите пишите на темата

   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 9:05 am