e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Tawe портфолио

  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67398
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Tawe портфолио Empty Tawe портфолио

  Пишување  Tawe on Сре Апр 27, 2011 8:32 pm

  Сите се премногу почетнички, бидејќи многу ретко работам нешто, но ајде и јас да направам портфолио. Повеќето текстови, се правени од туторијали, но секогаш се почнува од нив Very Happy

  Ставени се хронолошки, од првата моја направена до последната.

  Tawe портфолио Badijalata

  Tawe портфолио Taweba1303928803

  Tawe портфолио Tawe

  Tawe портфолио Bobmar1303928944

  Tawe портфолио Assass1303928963

  Tawe портфолио Mirrorsedg

  Tawe портфолио Taweschool

  Tawe портфолио Aaaaaa1303929056

  Tawe портфолио Prince1303929079

  Tawe портфолио Mafia21303929095

  Tawe портфолио Train1303668408

  Tawe портфолио Hitman3
  avatar
  vazna.exe
  Член
  Член

  Број на мислења : 8
  Поени : 67532
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-05

  Tawe портфолио Empty Re: Tawe портфолио

  Пишување  vazna.exe on Сре Апр 27, 2011 8:37 pm

  Супер се, браво. Продолжи вака и пробај нешто да составиш сам, јас до сега немам следено ниеден туторијал Smile
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67398
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Tawe портфолио Empty Re: Tawe портфолио

  Пишување  Tawe on Сре Апр 27, 2011 8:44 pm

  Фала. По туторијал се правени првите три потписи, таа со Боб Марли е од две слики правена една, а другите се од мене.
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551667
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Tawe портфолио Empty Re: Tawe портфолио

  Пишување  Мистериозен on Сре Апр 27, 2011 9:02 pm

  200 пати поарно самоук отколку со тут.
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147550967
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Tawe портфолио Empty Re: Tawe портфолио

  Пишување  МариоМК on Чет Апр 28, 2011 4:12 pm

  Супер се Smile


  _________________
  Tawe портфолио Anigif111

  Sponsored content

  Tawe портфолио Empty Re: Tawe портфолио

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Чет Jул 02, 2020 11:20 am