e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Паркиран украински автобус почнал сам да се движи!

  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Паркиран украински автобус почнал сам да се движи! Empty Паркиран украински автобус почнал сам да се движи!

  Пишување  МариоМК on Сре Апр 27, 2011 7:57 pm

  Еден од новите украински автобуси синоќа околу 20 часот предизвика верижен судир на паркинг во Карпош, потврдуваат од СВР Скопје.

  Според нивните информации, еден од новите украински автобуси „ЛАЗ“, кој што стоел на паркинг, почнал сам да се движи без возач внатре, при што удрил во друг автобус, „САНОС“, а потоа во уште пет други патнички возила.

  Најверојатно проблем настанал со автоматскиот менувач кој што го има автобусите. Од СВР Скопје велат дека е причинета мала материјална штета.

  xD
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Паркиран украински автобус почнал сам да се движи! Empty Re: Паркиран украински автобус почнал сам да се движи!

  Пишување  Мистериозен on Сре Апр 27, 2011 8:11 pm

  Хахахахаха Јако Very Happy
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67518
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Паркиран украински автобус почнал сам да се движи! Empty Re: Паркиран украински автобус почнал сам да се движи!

  Пишување  Tawe on Сре Апр 27, 2011 8:18 pm

  хаххахаха Ете им нови автобуси Smile
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Паркиран украински автобус почнал сам да се движи! Empty Re: Паркиран украински автобус почнал сам да се движи!

  Пишување  whomi on Саб Апр 30, 2011 10:30 pm

  џст ќен сеј lol!

  Sponsored content

  Паркиран украински автобус почнал сам да се движи! Empty Re: Паркиран украински автобус почнал сам да се движи!

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 10:11 am