e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Ваши форуми и страни

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Ваши форуми и страни Empty Ваши форуми и страни

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 24, 2011 3:42 pm

  Ако имате форум ставајте го овде.
  Мои форуми:https://emeteor.macedonianforum.net/
  http://badkaj.niceboards.org/
  http://wmeteor.macedonianforum.net/
  http://emeteorite.forumotion.com/
  Бадкај ќе биде подновен,бидејќи тогаш имав само 10 години кога го направив,па сега ќе го правам поарен.
  Регистрирајте се. Smile

  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Ваши форуми и страни Empty Re: Ваши форуми и страни

  Пишување  МариоМК on Нед Апр 24, 2011 11:14 pm

  хх добри ти се
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Ваши форуми и страни Empty Re: Ваши форуми и страни

  Пишување  whomi on Саб Апр 30, 2011 10:28 pm

  Форум на само 10 години, па јас кога бев 10 години само на играчки мислев а не на форуми lol!
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Ваши форуми и страни Empty Re: Ваши форуми и страни

  Пишување  Мистериозен on Нед Мај 01, 2011 7:22 am

  Jaс од мал сум со форумите. Smile
  Затоа имам искуство.

  Sponsored content

  Ваши форуми и страни Empty Re: Ваши форуми и страни

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 9:13 am