e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

e-Meтеор

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

  Поздрав од Стефан

  avatar
  Стефан
  Член
  Член

  Број на мислења : 18
  Поени : 67440
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Поздрав од Стефан Empty Поздрав од Стефан

  Пишување  Стефан on Пет Апр 22, 2011 9:16 am

  Здраво се викам Стефан од скопје сум овој форум ми го препорача МариоМК и тоа се надевам ќе се дружиме Smile
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147551087
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 25
  Местолокација : По Дома

  Поздрав од Стефан Empty Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 22, 2011 9:22 am

  oooo Стефче добродојде опраи пц то а хх Smile имај пријатен престој Smile
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147551787
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Поздрав од Стефан Empty Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  whomi on Пет Апр 22, 2011 8:51 pm

  добредојде Стефам Very Happy
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147551787
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Поздрав од Стефан Empty Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 22, 2011 9:30 pm

  Добредојде
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 67518
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 26
  Местолокација : Лас Велес

  Поздрав од Стефан Empty Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  Tawe on Пет Апр 22, 2011 10:20 pm

  Very Happy Добредојде на е-Метеор Very Happy

  Sponsored content

  Поздрав од Стефан Empty Re: Поздрав од Стефан

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Сре Jул 08, 2020 10:19 am