e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Дали да се додаде варез дел?

  Poll

  Дали треба да се додаде варзе дел?

  [ 2 ]
  Дали да се додаде варез дел? I_vote_lcap33%Дали да се додаде варез дел? I_vote_rcap [33%] 
  [ 4 ]
  Дали да се додаде варез дел? I_vote_lcap67%Дали да се додаде варез дел? I_vote_rcap [67%] 

  Општо гласови: 6
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Дали да се додаде варез дел? Empty Дали да се додаде варез дел?

  Пишување  Мистериозен on Вто Апр 19, 2011 12:07 am

  Дали треба да додадиме Варез дел?
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 61698
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 25
  Местолокација : Лас Велес

  Дали да се додаде варез дел? Empty Re: Дали да се додаде варез дел?

  Пишување  Tawe on Вто Апр 19, 2011 12:34 am

  Јас мислам дека ако се додаде варез, ќе биде потешко за промоција на форумот -но сепак гласам за варез
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 61635
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Дали да се додаде варез дел? Empty Re: Дали да се додаде варез дел?

  Пишување  maelovedeki on Вто Апр 19, 2011 1:09 am

  Против варез!
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 66661
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Дали да се додаде варез дел? Empty Re: Дали да се додаде варез дел?

  Пишување  Џубре on Вто Апр 19, 2011 1:59 pm

  Гласам за не. Бар засега. Уште немит доволно членови. То ако се прошири форумов па ќе можит варез да се додајт, вака шо фајде?

  Sponsored content

  Дали да се додаде варез дел? Empty Re: Дали да се додаде варез дел?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Сеп 21, 2019 3:53 pm