e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Во брзо време префрлување на vBulletin

  Share
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147540387
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 2:03 pm

  Во брзо време ќе се префрлиме на вБулетин и на нов хост.
  avatar
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 56055
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  maelovedeki on Пон Апр 18, 2011 2:17 pm

  Јееееј! cheers
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147540387
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Мистериозен on Пон Апр 18, 2011 2:22 pm

  Имам ја скриптата,само треба да преведувам.
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147539687
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  МариоМК on Пон Апр 18, 2011 3:08 pm

  Супер Smile
  avatar
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 61081
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Џубре on Пон Апр 18, 2011 6:18 pm

  Јухуу, најдобри че сме. Embarassed Laughing
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147540387
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  whomi on Пон Апр 18, 2011 6:50 pm

  cheers Се разбира дека сме најдобри cheers

  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 56116
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 29
  Местолокација : Штип

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  zmejot on Пет Апр 22, 2011 8:06 pm

  a лиценциран ви е vBuletin-от или хакнат е ?

  Sponsored content

  Re: Во брзо време префрлување на vBulletin

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Дек 16, 2018 7:03 pm