e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Што мислете за Александар Македонски

  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147544747
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Што мислете за Александар Македонски Empty Што мислете за Александар Македонски

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 9:41 pm

  Која националности мислите дека е?
  Дали го почитувате тоа што го направил?
  Дали смртта е причината за на крај да има неуспех?
  ...
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Што мислете за Александар Македонски Empty Re: Што мислете за Александар Македонски

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 9:50 pm

  Maкедонец
  Да
  Некогаш да.

   Сега е точно Пон Jул 22, 2019 3:14 am