e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Како дознавте за форумот?

  Share
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Како дознавте за форумот?

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:46 pm

  Овде пишувајте како дознавте за форумот.
  avatar
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 56778
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 24
  Местолокација : Лас Велес

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Tawe on Саб Апр 16, 2011 9:37 pm

  Од твојот потпис на Бадијала Smile
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147540347
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  МариоМК on Саб Апр 16, 2011 9:38 pm

  Tawe напиша:Од твојот потпис на Бадијала Smile

  Исто Smile
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 9:47 pm

  MarioMK,како ти е никот на бадијала?
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147540347
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  МариоМК on Саб Апр 16, 2011 9:48 pm

  Че напиша:MarioMK,како ти е никот на бадијала?

  Исто MarioMK

  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 56690
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Дибек#2 on Нед Апр 17, 2011 1:58 am

  Реклама видов на А1 телевизија Rolling Eyes
  avatar
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 61741
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Џубре on Нед Апр 17, 2011 2:33 am

  Барав Македонски форуми на гугле и овој ми се појави affraid
  avatar
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 56715
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  maelovedeki on Нед Апр 17, 2011 2:33 am

  Деки ми кажа мене, а него швалерката му кажала.
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Мистериозен on Нед Апр 17, 2011 3:04 pm

  А,деки е член на форумот? Very Happy
  avatar
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 56715
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  maelovedeki on Нед Апр 17, 2011 8:35 pm

  Че напиша:А,деки е член на форумот? Very Happy

  Нормално дека да.
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147541047
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 11:11 pm

  Meне Че ми кажа, поздрав до него cheers

  Стефан
  Член
  Член

  Број на мислења : 18
  Поени : 56700
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Стефан on Пет Апр 22, 2011 9:17 am

  Мене ми кажа МариоМК
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147540347
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 22, 2011 9:26 am

  Стефан напиша:Мене ми кажа МариоМК

  Пффф. па кој друг ќе ти каже ако не ја ??? Very Happy

  Sponsored content

  Re: Како дознавте за форумот?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Јан 19, 2019 12:05 am