e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Chatroom

  Share
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 63061
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Chatroom

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 3:53 am

  Јас предлагам, да се направи и chatroom каде членовите ке можат меѓусебно да разговараат.
  Се надевам админот ке го разгледа овој предлог.
  Благодарам.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 58035
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: Chatroom

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 3:55 am

  Џубре напиша:Јас предлагам, да се направи и chatroom каде членовите ке можат меѓусебно да разговараат.
  Се надевам админот ке го разгледа овој предлог.
  Благодарам.

  + 1. cat
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542367
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Chatroom

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:07 am

  Ќе го разгледиме.Иначе супер предлог.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147542367
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Chatroom

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 8:38 pm

  Предлогот е прифатен cheers
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542367
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Chatroom

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:57 pm

  Клуч!

  Sponsored content

  Re: Chatroom

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Мар 25, 2019 9:49 pm