e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Поздрав!

  Share
  avatar
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 56715
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Поздрав!

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 3:42 am

  Здраво јас сум Маја од Прилеп и мило ми е што се регистрирав на форумов, изгледа интересно.
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Поздрав!

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:11 am

  Добредојде и се надевам дека ќе се дружиме. Smile
  avatar
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147540347
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Поздрав!

  Пишување  МариоМК on Саб Апр 16, 2011 9:53 am

  Добредојде
  avatar
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147541047
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Поздрав!

  Пишување  whomi on Саб Апр 16, 2011 4:09 pm

  Добредојдовте
  avatar
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 56778
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 24
  Местолокација : Лас Велес

  Re: Поздрав!

  Пишување  Tawe on Саб Апр 16, 2011 9:49 pm

  Добредојде Smile
  avatar
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 61741
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Re: Поздрав!

  Пишување  Џубре on Нед Апр 17, 2011 1:34 am

  Добре дошла Мајче.
  Море машала, не сме биле сите пендраци овде Very Happy

  Sponsored content

  Re: Поздрав!

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Саб Јан 19, 2019 12:45 am