e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Туторијал

  Tical
  Tical
  Член
  Член

  Број на мислења : 9
  Поени : 58510
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Возраст : 38
  Местолокација : Во Јавна Куќа

  Туторијал Empty Туторијал

  Пишување  Tical on Саб Апр 16, 2011 3:38 am

  Ако може туторијал за користење на форумов, давање реп ова она за нас новите, зашто неможеме да се снајдеме и да тоа текстот под аватарот ништо не се чита Sad
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 58510
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Туторијал Empty Re: Туторијал

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 3:40 am

  Да, ако можи тут. за побрзо затварање на форумот. -.-

  Фала.
  Чао.
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 63561
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Туторијал Empty Re: Туторијал

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 3:44 am

  Дибеку! Само што си се регистрирал и одма с**еш! Па срамота мајку му. Толкав дибек така да пишува.
  Се сложувам со Tical, позз!
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542867
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Туторијал Empty Re: Туторијал

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:09 am

  Па репутација се дава од тие + и - во левото ќоше.
  За жал буквите мора да се такви. Sad

  Sponsored content

  Туторијал Empty Re: Туторијал

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пет Апр 19, 2019 8:39 pm