e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Здраво...

  Share
  avatar
  Joco Ilievski
  Член
  Член

  Број на мислења : 5
  Поени : 57387
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-03-12
  Возраст : 21
  Местолокација : Тетово,Јегуновце

  Здраво...

  Пишување  Joco Ilievski on Саб Мар 12, 2011 6:30 pm

  Здраво!
  Јас сум Јовица Илиевски од Тетово,с.Јегуновце,имам 14 години.
  Се надевам дека ќе имате убав престој на овој форум Smile
  avatar
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147541047
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Здраво...

  Пишување  Мистериозен on Саб Мар 12, 2011 6:34 pm

  Добредојде Smile
  avatar
  Joco Ilievski
  Член
  Член

  Број на мислења : 5
  Поени : 57387
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-03-12
  Возраст : 21
  Местолокација : Тетово,Јегуновце

  Re: Здраво...

  Пишување  Joco Ilievski on Саб Мар 12, 2011 6:43 pm

  Добро те најдов Smile Smile

  TnT
  Член
  Член

  Број на мислења : 7
  Поени : 2147541047
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Здраво...

  Пишување  TnT on Саб Мар 12, 2011 8:05 pm

  Добредојде

  Sponsored content

  Re: Здраво...

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пет Јан 18, 2019 11:42 pm