e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Здраво

  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147544047
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 24
  Местолокација : По Дома

  Здраво Empty Здраво

  Пишување  МариоМК on Пет Апр 15, 2011 2:21 pm

  Здраво на сите се викам Марио живеам во Скопје.Се надевам ќе се дружиме Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Здраво Empty Re: Здраво

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:39 pm

  Добредојде Smile

   Сега е точно Пон Jул 22, 2019 3:43 pm