e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Непреведени зборови

  Share
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 58098
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 25
  Местолокација : Лас Велес

  Непреведени зборови

  Пишување  Tawe on Пет Апр 15, 2011 12:33 am

  Нов е форумот, но со тек на времето треба да се средуваат многу работи, од кои и непреведените зборови.

  До сега забележав:

  Home
  Calendar
  New Post
  Post Reply
  Title of the topic - кога пишуваш нова тема/пост
  Preview - кога пишуваш нова тема/пост
  Send - кога пишуваш нова тема/пост
  Profille - После некој пост
  Email - После некој пост
  Quote - за да одговориш со цитат

  Се надевам дека ќе помогнам во подобрување на форумот !!!
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542367
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Непреведени зборови

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 6:49 am

  Да тие ќе бидат променети,ќе се додадат нови копчиња кој се во изработка. Smile

   Сега е точно Пон Мар 25, 2019 10:23 pm