e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 60478
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 25
  Местолокација : Лас Велес

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  Tawe on Пет Апр 15, 2011 12:23 am

  Како што кажува насловот, напишете кои програми ги имате инсталирано во компјутерот.
  ...................................................................................................................................................

  Јас имам:
  -Adobe Photoshop CS3
  -Digimoto 4.03
  -FileZilla Client 2.4.0
  -GOM Player
  -Google Chrome
  -Internet Download Manager
  -Microsoft Office Enterprise 2007
  -Nero 8 Lite
  -PowerISO
  -Skype 5.3
  -Team Viewer 6
  -Windows Live Messenger
  -WinRAR 4.0
  ...................................................................................................................................................

  Сега напишете вие Very Happy
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147544747
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Re: Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  whomi on Пет Апр 15, 2011 1:47 pm

  Имам многи, ќе ги набројам само тие што најмногу ги користам
  Google Chrome
  Adobe Photoshop cs5
  Winrar
  Windows Live Messenger
  Guitar Pro 5
  Bittorent
  TightVNC
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147544747
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Re: Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  Мистериозен on Пет Апр 15, 2011 2:10 pm

  Windows Live Messenger
  Mozilla Firefox
  Google Chrome
  uTorrent
  Teamviewer 6
  Guitar Pro 6
  Толку Smile
  avatar
  zmejot
  Модератор
  Модератор

  Број на мислења : 26
  Поени : 60476
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-13
  Возраст : 29
  Местолокација : Штип

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Re: Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  zmejot on Пет Апр 15, 2011 5:21 pm

  Јас имам:
  Windows
  - Adobe DreamViewer CS5
  - FileZilla Client 2.4.0
  - GOM Player
  - K-Lite 7
  - Google Chrome
  - Firefox
  - Opera
  - Safari
  - Internet Download Manager
  - Microsoft Office 2010
  - Nero 7 Premium
  - Ultra ISO
  - Skype 5
  - Team Viewer 6
  - Windows Live Messenger
  - 7-Zip
  и уште многу други.

  Linux Ubuntu 10,10
  - Firefox 4
  - Opera
  - Chrome
  - Empathy
  - Emesene
  - Rhytmbox Music Player
  - Audacity
  - VLC
  - Gimp
  - Nero 4 Linux
  - Brasero
  - TeamViewer 5-6
  - Microsoft Office 2007
  - Google Earth
  - Pidgin
  - FileZilla
  - Skype
  - Visual Paragadigm
  - gPHPEdit
  и уште многу други
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 65441
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Re: Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  Џубре on Вто Апр 19, 2011 2:19 pm

  paint и notepad bounce
  Laughing
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147544747
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Re: Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  whomi on Вто Апр 19, 2011 7:36 pm

  Сигруно преку нотпад влегуваш на овој форум lol!

  Sponsored content

  Што програми имате инсталирано во компјутерот ? Empty Re: Што програми имате инсталирано во компјутерот ?

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Пон Jул 22, 2019 3:15 am