e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Zikka14 портофолио

  Share
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542347
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Zikka14 портофолио

  Пишување  Мистериозен on Вто Апр 05, 2011 2:46 pm  За Macedonian Geeks
  Лого за Креативност!Форуми


  Повторно за Macedonian Geeks
  За официјалната страна на Тоше Проески


  За профилот на јутуб
  Пофалби,предлози,критики се очекувам.


  Последната промена е направена од Че на Вто Апр 26, 2011 3:57 pm. Мислењето е променето 1 пати
  Tawe
  Tawe
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 40
  Поени : 58078
  Репутација : 7
  Дата на регистрирање : 2011-04-14
  Возраст : 25
  Местолокација : Лас Велес

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  Tawe on Пет Апр 15, 2011 12:12 am

  Најубава ми е таа за профилот на јутуб !!!
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 58015
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:29 am

  Најдобар дизајнер на форумов, секоја ти чести братче. Како и дечко ми да го биваше толку.
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 63041
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:29 am

  Шубај се. Браво момче!
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 57990
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 4:31 am

  Петка, накај шестка кариес, продолжи со работата. Very Happy
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542347
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  Мистериозен on Саб Апр 16, 2011 8:16 am

  Благодарам на убавите коментари.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147542347
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 1:35 pm

  Сите ми се допаѓаат
  МариоМК
  МариоМК
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 150
  Поени : 2147541647
  Репутација : 8
  Дата на регистрирање : 2011-04-15
  Возраст : 23
  Местолокација : По Дома

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  МариоМК on Нед Апр 17, 2011 2:39 pm

  Најмногу тоа за на YouTube Smile
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542347
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  Мистериозен on Вто Апр 26, 2011 3:58 pm  Според мене моја најдобра креација.

  Sponsored content

  Re: Zikka14 портофолио

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Мар 24, 2019 5:00 am