e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  vazna.exe Portfolio

  Share
  avatar
  vazna.exe
  Член
  Член

  Број на мислења : 8
  Поени : 58212
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-05

  vazna.exe Portfolio

  Пишување  vazna.exe on Вто Апр 05, 2011 2:13 pm

  Имам нов стил од неодамна и употребувам повеќе четки. Порано имав подруг стил, посериозен ако можам да го наречам. Затоа овде ќе ставам креации само со новиот стил. Редоследот е од најстари кон најнови.

  Потписи:
  Досада:


  (само четки)


  (слика за фејсбук профил :uos:)

  Натпревари:  Побарувања:


  Имам и многу политички карикатури, но бидејќи политиката е забранета на форумов, тие не ги ставам...
  Оние по туторијали не ги ставам, сите овие што ги гледате се производ на мојата фантазија.

  Добредојдени се секакви критики, предлози, пофалби... Very Happy


  Последната промена е направена од vazna.exe на Сре Апр 27, 2011 8:18 pm. Мислењето е променето 1 пати
  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147542347
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  Мистериозен on Вто Апр 05, 2011 2:45 pm

  Супер,имаме сличен стил.
  maelovedeki
  maelovedeki
  Член
  Член

  Број на мислења : 29
  Поени : 58015
  Репутација : 6
  Дата на регистрирање : 2011-04-16

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  maelovedeki on Саб Апр 16, 2011 4:31 am

  Премногу ама премногу почетнички.
  avatar
  Дибек#2
  Член
  Член

  Број на мислења : 11
  Поени : 57990
  Репутација : 1
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : с. Стојаково

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  Дибек#2 on Саб Апр 16, 2011 4:35 am

  Предлого до вас госпоѓо/госпоѓице, да го Uninstal фотошоп програмата или пеинт, во зависност во што работиш

  Фала
  Џубре
  Џубре
  Супер Модератор
  Супер Модератор

  Број на мислења : 42
  Поени : 63041
  Репутација : 5
  Дата на регистрирање : 2011-04-16
  Местолокација : Џепчишча

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  Џубре on Саб Апр 16, 2011 4:36 am

  Црнците најгоре не одговарет на плаво, не им се гледет глајте.
  whomi
  whomi
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 107
  Поени : 2147542347
  Репутација : 2
  Дата на регистрирање : 2011-03-11
  Местолокација : пред компјутер

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  whomi on Нед Апр 17, 2011 1:37 pm

  Surprised
  avatar
  vazna.exe
  Член
  Член

  Број на мислења : 8
  Поени : 58212
  Репутација : 0
  Дата на регистрирање : 2011-04-05

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  vazna.exe on Сре Апр 27, 2011 8:20 pm

  UPDATE:


  Sponsored content

  Re: vazna.exe Portfolio

  Пишување  Sponsored content


   Сега е точно Нед Мар 24, 2019 4:30 am