e-Meтеор

Регистрирај се бесплатно!

  Префрлување на Invision

  Мистериозен
  Мистериозен
  Aдминистратор
  Aдминистратор

  Број на мислења : 253
  Поени : 2147545967
  Репутација : 10019
  Дата на регистрирање : 2011-03-11

  Префрлување на Invision Empty Префрлување на Invision

  Пишување  Мистериозен on Вто Мар 29, 2011 2:42 pm

  Мислам дека беше редно да се тргнеме од PhBB2,и да одиме на Инвижн.Потребни ќе ни се нови икони,ново лого,па тогаш ќе биде ставен Invision.

   Сега е точно Саб Сеп 21, 2019 9:23 pm